Gradyan
Bir renkten başka bir renge geçiş olacak şekilde yapılan dövmedir. Renkli de olabilir siyah beyaz da olabilir. Kişinin kendi zevkine kalmış, oldukça estetik duran bir dövme tarzıdır.
Realistik
Adeta bir tablo gibi vücudunuzda taşıdığınız bir dövme çeşidir. Doğa olsun bir insan olsun ne olursa olsun dövmenize bakarken gerçek bir fotoğrafa veya bir insana bakıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Her dövme tarzında olduğu gibi bu tarzda da işinde mükemmel dövme sanatçılarımız var. Tabloları vücudunuzda taşımaya hazır olun.
Old school – Geleneksel
Genel olarak kadın figürü, gül, çapa gibi çoğunlukla deniz ile alakalı ikonik tasarımların bulunduğu, kalın kontürler ve parlak çarpıcı renklerin bir araya geldiği dövme tarzıdır.
New school
Karikatürize ve abartı figürlerden oluşan, old school dövme tarzına göre daha az kalın kontürleri olan yine çarpıcı renklerin bulunduğu dövme tarzıdır.
Neo traditional
Geleneksel tarzın evrimleşmiş halidir. Genellikle doğa, hayvan ile alakalı ikonik tasarımların bulunduğu net çizgiler ve canlı renklerin bir araya gelerek yapılan dövme tarzıdır.
Glitch
Cızırdıyormuş gibi görünen, ofset çizgiler ve zikzaklardan oluşan dövme tarzıdır. Yazı, sayı, sembol, portre vs istediğiniz her modele göre uyarlanıp tasarlanabilir. Oldukça etkileyici bir görünüşü vardır.
Ambigram
Düz bakıldığında da ters bakıldığında da aynı metni ya da kelimeyi görüp okuduğunuz grafiksel dövme tarzıdır.
Sketch – Eskiz
Çok çizgilerden oluşan bir tasarımın oluşturulma anında kalmış gibi görünen dövme tarzıdır. Zaman zaman suluboya tarzıyla da birleştirilen dövmelerdir. İstenilen her modele figüre uyarlanıp tasarlanabilir.
Dotwork
Tek tek ve nokta şeklinde yapılan dövme tarzıdır. Yoğun noktalar ve seyrek noktalarla oluşan tasarımlardır.
Minimal
Sade, küçük ve abartılı olmayan genellikle çizgisel olan, ince çizgilerden ve yoğun olmayan gölgelerle de bir araya gelen dövme tarzıdır. Çok yaygın bir tür olmakla birlikte çokça sevilir.
Cover up
Dövme kapatma anlamındadır. Sevmediğiniz, sıkıldığınız, pişman olduğunuz, kötü yapılmış veya solan dövmelerinizi istediğiniz farklı tasarım bir dövme ile kapattığımız dövme tarzıdır. Genellikle kapatmak istediğiniz dövmenizden daha büyük bir tasarım seçilir.
Touch up
Dövme düzeltme anlamındadır. Mevcut dövmenizi yenileyerek isteğe göre ekleme yapılan dövme tarzıdır.

Open chat